Logo i identyfikacja wizualna

Projekty dedykowanych logotypów w różnych wersjach kolorystycznych oraz wizualizacje ich praktycznego wykorzystania.

Grafika użytkowa

Grafika tworzona przy użycia mediów cyfrowych dla celów komercyjnych. Wykorzystywana w Internecie oraz w materiałach drukowanych, nadrukach na przedmioty, np: layouty stron internetowych, ikony, piktogramy, banery, etykiety, ulotki i wiele innych.

Infografika

Graficzne przedstawienie zjawisk, statystyk, wykresów, schematów i instrukcji.

Plakaty

Klasyczna, wyjściowa forma plakatu to pionowy prostokąt o wymiarach 100 x 70cm. Większość prac ma minimalistyczny styl, który podkreśla przekaz.

Typografia

Projekty, w których przekaz graficzny oparty jest na typografii. Przykłady wykorzystania liter jako obiektów, które można poddać dowolnemu działaniu plastycznemu i stylistycznemu, od znaków tworzonych odręcznie, abstrakcyjnych, ozdobnych do gotowego, zastanego fontu umiejętnie użytego w kompozycji.

Ilustracja

Grafika ilustracyjna odwzorowuje fakty, jest przykładowym przedstawieniem czegoś. Może służyć do wyjaśnienia, unaocznienia lub odtworzenia jakiejś idei czy sytuacji. Najważniejszą rolą ilustracji jest wzbogacenie tekstu książki, artykułu lub innego wątku o wartość estetyczną i wyobrażeniową.  

Fotomanipulacja

Druk cyfrowy

Wielkoformatowe prace z kilku cyklów przedstawiają różnorodne formy inspirowane sztuką starożytną i nurtem surrealizmu, grafiki o charakterze geometrycznym oraz abstrakcyjnym. Przyglądając się grafikom można zobaczyć kilka obrazów w jednym. Druk cyfrowy jest jednym z rodzajów ...

Szkicownik

Szkic jest zawsze dowodem autorstwa, autentyczności oraz oryginalności stworzonego projektu, niezależnie od jego formy końcowej. Dlatego, za każdym z moich projektów kryją się szkice i rysunki, wypełnione najróżniejszymi rzeczami, które wydają się miejscami nie mieć ...